Transplantace vlasů

1. soukromá klinika vlasové transplantace INTER CLINIC se vlasovým transplantacím věnuje více jak 20 let. Naši vlasoví chirurgové provedli přibližně 4000 transplantací vlasů, na všechny byla poskytnuta doživotní záruka.

Transplantace vlasů s doživotní zárukou

Vlasová klinika INTER CLINIC je jediným pracovištěm, které na transplantace vlasů poskytuje doživotní záruku. Je tomu proto, že jsme za 20 let naší existence dovedli k dokonalosti metodu, která zajistí, že vlasové štěpy nebudou při přenosu na transplantované místo poškozeny a budou produkovat zdravý vlas.

Během jedné vlasové trasplantace jsme schopni přenést z dárcovské oblasti (vzadu na hlavě) max. 1600 vlasových štěpů, tedy cca 3500 - 4800 vlasů. Taková transplantace trvá asi 5 hodin a pacient může po zákroku odejít domů. Menší zákroky, například vlasové kouty, mohou být i malého rozsahu a zvládnou se např. za 3 hodiny.

Transplantované vlasy rostou asi za 6 - 8 týdnů, definitivní efekt se projeví cca do půl roku. Transplantované vlasy rostou zcela normálně a po zhojení nevyžadují žádnou speciální péči.

Transplantace vlasů a bezplatná konzultace

Máte-li zájem o více informací, rádi Vás přivítáme na naší klinice v Praze - Radotíně. Konzultace s vlasovým specialistou je nezávazná a bezplatná. Rádi Vám ukážeme, jak transplantované vlasy vypadají (na klinice máme několik kolegů, kteří zákrok podstoupili), zodpovíme Vám všechny otázky. Přiblížíme Vám, jak by zákrok řešil právě Váš vlasový problém.

Objednat se můžete buď na tel. č. 732 300 900, anebo skrze formulář.

Pošlete nám Vaši fotku

Jste-li z daleka, například žijete mimo ČR, můžete nám poslat i Vaši fotografii. Rádi Vám diskrétně odpovíme do emailu, Vaše fotografie se nikde na stránkách neobjeví.

Transplantace vlasů před a po

trapiantocapelli10.jpgtrapiantocapelli14.jpgtrapiantocapelli17.jpgtrapiantocapelli1.jpgtrapiantocapelli4.jpgtrapiantocapelli2.jpgtrapiantocapelli15.jpgtrapiantocapelli8.jpgtrapiantocapelli3.jpgtrapiantocapelli5.jpgtrapiantocapelli13.jpgtrapiantocapelli19.jpgtrapiantocapelli11.jpgtrapiantocapelli9.jpgtrapiantocapelli7.jpgtrapiantocapelli16.jpgtrapiantocapelli12.jpgtrapiantocapelli18.jpgtrapiantocapelli6.jpg

Video - transplantace vlasů

Najdete nás na Facebooku

Vlasová poradna

  • Transplantace vlasů - nastřelení vlasů
    Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli provádíte i nastřelení vlasů? a jaká je cena. samozřejmě vím že to záleží…
  • Zauštění vlasů v koutech
    Hezký den všem... chci se zeptat.. je možné si, v rámci transplantace vlasů nechat vlasy zahustit? zejména kouty po tatínkovi…
  • Transplantace vlasů a kouty
    Dobrý den, mám husté a zdravé vlasy, co mě však trápí jsou tzv. ,,kouty", které jsou v mém případě opravdu…
Chci konzultaci